Початкове моделювання

IMG_0019У всі часи було й залишається актуальне твердження, що найцінніше багатство нації – це її інтелектуальний потенціал. Одним з ефективних засобів розвитку інтелекту дітей є ручна праця – універсальний освітній засіб. Фізіологи встановили, що наші пальці органічно пов’язані з мозковими та внутрішніми органами. Навіть найпростіші ручні роботи вимагають постійної уваги та примушують дитину мислити. Виготовлення виробу – це не тільки виконання певних рухів, це дозволяє працювати над розвитком практичного інтелекту: вчить дітей аналізувати заняття, планувати хід його виконання.

        

Чутливе сприйняття миру захоплює дитину, штовхає її до створення, пошукової діяльності, розкриває творчі здібності.  Все це дає можливість не тільки відчувати гармонію, а й створювати її в любій життєвій ситуації, в любій діяльності, в відношеннях з людьми, з навколишнім середовищем.

         Паперопластика, як і робота з підручним матеріалом – одне із самих зацікавлених та доступних видів робіт, які дають можливість проявити свою творчу індивідуальність, пізнати радість творчості.

         Діти знайомляться з самими різними виробами з паперу, картону, підручного матеріалу (пінопласт, нитки, тканина та інше).

Гурток існує  більше 20 років. Ми виготовляємо різноманітні вироби з картону, паперу, підручного матеріалу. Багато часу при діляємо ори гамі – як традиційному, так і сучасним напрямкам. Діти навчаються  підходити до праці творчо. Взагалі, розвиток дитячої творчості є пріоритетом в роботі керівника гуртка. 

 


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *