Комп’ютерна грамотність

    Комп`ютер – найпотужніше джерело розвитку пізнавальної активності, інтелектуальних почуттів дитини. Прагнення до знань, задоволення результатом своєї діяльності, розвитку самостійності мислення, прискорює процес формування незалежної особистості. 

 

IMG_0650 IMG_0660   Гуртки “Комп`ютерна грамотність” формуються починаючи з 3 класу та розраховані на 3 роки навчання. На наших заняттях діти оволодівають вміннями працювати з різними видами інформації та набувають навичок здійснювати  самостійну та колективну інформаційну діяльність, знайомляться з  базовими знаннями у сфері інформаційних технологій на прикладі персонального комп’ютера  та на  рівні кваліфікованого користувача, отримають навички роботи з персональним комп’ютером, матимуть уявлення про можливі шляхи спеціалізації та професійного застосування знань про можливості комп’ютерних систем. 

IMG_20181106_091645

IMG_20181106_103839

Основна мета роботи наших гуртків – забезпечити базове оволодіння засобами і методами сучасної інформаційної технології,  її теоретичною та технічною базою, сформувати знання, вміння та навички, необхідні для ефективного, свідомого використання засобів інформаційних технологій  у повсякденній  діяльності.

 

 

  


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *