Комп’ютерна грамотність

       Комп`ютер – найпотужніше джерело розвитку пізнавальної активності, інтелектуальних почуттів дитини. Прагнення до знань, задоволення результатом своєї діяльності, розвитку самостійності мислення, прискорює процес формування незалежної особистості. 

фото 011IMG_0105 IMG_0401 IMG_0135

Гуртки “Комп`ютерна грамотність” формуються починаючи з 3 класу та розраховані на 3 роки навчання. На наших заняттях діти оволодівають вміннями працювати з різними видами інформації та набувають навичок здійснювати  самостійну та колективну інформаційну діяльність, знайомляться з  базовими знаннями у сфері інформаційних технологій на прикладі персонального комп’ютера  та на  рівні кваліфікованого користувача, отримають навички роботи з персональним комп’ютером, матимуть уявлення про можливі шляхи спеціалізації та професійного застосування знань про можливості комп’ютерних систем. 

Основна мета роботи наших гуртків – забезпечити базове оволодіння засобами і методами сучасної інформаційної технології,  її теоретичною та технічною базою, сформувати знання, вміння та навички, необхідні для ефективного, свідомого використання засобів інформаційних технологій  у повсякденній  діяльності.

 

 

  


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *