Все про нас

Мабуть, почнемо з історії…

            Уся історія КЗ БЦМР Клубу за місцем проживання «Прометей» є яскравим прикладом поєднання досвіду та новаторства, плідної співпраці дітей та дорослих, пошуку цікавих ідей, створення неповторної атмосфери щасливого дитинства, яку випускники закладу проносять у своєму серці протягом усього життя.

1980

            Заклад було відкрито у 1980 році за підтримки генерального директора Білоцерківського об’єднання шин та гумо-азбестових виробів Митрофанова М.Т.. Тоді він носив назву Будинок юних техніків «Прометей». Щодня, вдень і ввечері у його стінах працювали різні гуртки: радіоспорт, моделювання та конструювання, радіоелектроніка, кіно-фототехніка, основи прикладних наук (астрономія, математика, біологія), художні промисли.1985

        За 35 років структура закладу дещо змінилася і сьогодні КЗ БЦМР Клуб за місцем проживання «Прометей» – це сучасний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, який створює умови для гармонійного розвитку дітей та молоді.

1995фото 011

2000р.

Сподіваємось, що заклад ще довгі роки буде відчиняти свої двері небайдужим до творчості , торкнеться ще не однієї дитячої душі та житиме у ній довгі роки.

 


Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *